Java Dersleri: Mini Mayın Tarlası Oyunu

0
140

Merhaba Arkadaşlar,

Yukarıda görmüş olduğunuz videoyu almış olduğum kanal, oldukça faydalı bulduğum ve geleceğini de parlak gördüğüm bir kanaldır. Bu sebeple sizlerle paylaşmak istedim. Bunu da son eklemiş olduğu videoyu yayınlayarak yapıyorum. Kanalı kuran arkadaşla iletişime geçtiğimde kendini tanımlayacak bir paragraf yazmasını istedim. O da aşağıdaki satırları yazdı. Heyecanını ve hevesini gösteren ifadelerin olduğu bu paragraf benim desteğimi kazanmasına sebep oldu diyebilirim. Sizlerden ricam eğer bu yazıyı bir şekilde okuyorsanız kanala destek vermeniz ve abone olmanız yönünde olacaktır.

Kodlama Vakti ekibi olarak ana hedefimiz, programlamanın herkes tarafından öğrenilebilir olduğunu benimsetmektir. Hızla büyüyen teknolojinin hayatımıza kazandığı bir çok yeniliğin altında programlar yani programlama vardır. Kodlama Vakti ekibi olarak amacımız sektörde kazandığımız tecrübeleri, bilgileri ve deneyimleri değerli takipçilerimizle paylaşmaktır. Doğru bilginin çok kıymetli olduğu bu dönemde, bu sektörün mutfağından çıkan ekibimiz ile bilgilerimizi sizlere aktarmayı hedeflemekteyiz. İlk aşamada Java Dili İle Nesne Yönelimli Programlama eğitimini bitirmeyi , sonrasında ise A’dan Z’ye kadar tüm Web Teknolojileri konusuna girmeyi ve sizlere yeni bilgi kaynakları üretmeyi hedeflemekteyiz.

“Bilgiyi paylaşmaktan çekinmeyin. Kendinize rakip yaratmış olmazsınız. Paylaşan kişi güvenilen ve danışılan olur. Paylaştıkça büyürsünüz.”

www.kodlamavakti.com
https://www.youtube.com/kodlamavakti

Abone Ol
Bildirim Al
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satıriçi Geribildirimi
Tüm yorumları göster.